
1 / 4
TRP VISTAR CK-G8000
Attributes
| BB Inclusion | No |
| BCD | Direct Mount |
| Chainline | 49.7mm |
| Crank Spindle Diameter | 30mm |
| Crankset Material | Carbon |
| Drivetrain Spacing | Road Disc |
| Interface | BB30 83 |
| Pedals Thread | 9/16'' |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
Select Title
From $124.42
Original: $355.50
-65%TRP VISTAR CK-G8000—
$355.50
$124.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Attributes
| BB Inclusion | No |
| BCD | Direct Mount |
| Chainline | 49.7mm |
| Crank Spindle Diameter | 30mm |
| Crankset Material | Carbon |
| Drivetrain Spacing | Road Disc |
| Interface | BB30 83 |
| Pedals Thread | 9/16'' |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |


















