
1 / 10
ARISE ARISE Solar Junior
Attributes
| Depth | 25mm |
| ERD | 437 |
| Primary Color | Black |
| Rim Construction | Carbon |
| Rim Drilling | 28 |
| Rim Eyelets | No |
| Rim Internal Width | 14mm |
| Rim Material | Carbon |
| Rim Weight | 285g |
| Tire Type | Clincher |
| Valve | Presta |
| Wheel Diameter | 20'' |
Select Title
From $118.01
Original: $337.17
-65%ARISE ARISE Solar Junior—
$337.17
$118.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Attributes
| Depth | 25mm |
| ERD | 437 |
| Primary Color | Black |
| Rim Construction | Carbon |
| Rim Drilling | 28 |
| Rim Eyelets | No |
| Rim Internal Width | 14mm |
| Rim Material | Carbon |
| Rim Weight | 285g |
| Tire Type | Clincher |
| Valve | Presta |
| Wheel Diameter | 20'' |


















