
1 / 7
Selle Royal Respiro Athletic Stracciatella
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | RoyalGel |
| Saddle Dimensions | 279 x 159mm |
| Saddle Weight | 429g |
$25.65
Original: $73.29
-65%Selle Royal Respiro Athletic Stracciatella—
$73.29
$25.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | RoyalGel |
| Saddle Dimensions | 279 x 159mm |
| Saddle Weight | 429g |























