
1 / 6
Selle Royal Drifter Strengtex
- Royalgel
- Dual springs
- Integrated Clip System
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | No |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | RoyalGel |
| Saddle Dimensions | 271 x 246mm |
| Saddle Weight | 1133g |
$23.09
Original: $65.96
-65%Selle Royal Drifter Strengtex—
$65.96
$23.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- Royalgel
- Dual springs
- Integrated Clip System
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | No |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | RoyalGel |
| Saddle Dimensions | 271 x 246mm |
| Saddle Weight | 1133g |























