
1 / 2
ARISE ARISE Argon Pro
Attributes
| Depth | 18mm |
| ERD | 388 |
| Primary Color | Black |
| Rim Construction | Aluminum |
| Rim Drilling | 36 |
| Rim Eyelets | No |
| Rim Internal Width | 23mm |
| Rim Material | Aluminum |
| Rim Weight | 315g |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Schrader |
| Wheel Diameter | 20'' |
| Wheel Diameter/ISO | 20'' / 406 |
Select Title
From $29.50
Original: $84.29
-65%ARISE ARISE Argon Pro—
$84.29
$29.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Attributes
| Depth | 18mm |
| ERD | 388 |
| Primary Color | Black |
| Rim Construction | Aluminum |
| Rim Drilling | 36 |
| Rim Eyelets | No |
| Rim Internal Width | 23mm |
| Rim Material | Aluminum |
| Rim Weight | 315g |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Schrader |
| Wheel Diameter | 20'' |
| Wheel Diameter/ISO | 20'' / 406 |


















