
Lezyne Digital Pressure Drive
- CNC Aluminum construction High-pressure hand pump
- Accurate digital gauge built into the barrel extrusion
- Simple, single button function
- ABS Flex Hose
- Max: 120psi
- Weight: 133g
Attributes
| Air Release | Yes |
| Bracket | Included |
| Gauge Type | Digital |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Primary Color | Black |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Valve | Presta, Schrader |
| Pump Head | Flip-Thread |
| Pump Length | 195mm |
$29.50
Original: $84.29
-65%Lezyne Digital Pressure Drive—
$84.29
$29.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- CNC Aluminum construction High-pressure hand pump
- Accurate digital gauge built into the barrel extrusion
- Simple, single button function
- ABS Flex Hose
- Max: 120psi
- Weight: 133g
Attributes
| Air Release | Yes |
| Bracket | Included |
| Gauge Type | Digital |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Primary Color | Black |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Valve | Presta, Schrader |
| Pump Head | Flip-Thread |
| Pump Length | 195mm |

















