
1 / 2
Shimano FH-TC600
Attributes
| Hub Drilling | 32H |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |
$74.76
Shimano FH-TC600—
$74.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Attributes
| Hub Drilling | 32H |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |


















